aycan.sunaeva написа:Не мога да се обадя в момента на моята лекарка, защото е в почивка за 1седмица и имам час чак на 25. Затова се наложи да пиша тук. Вече 8дни съм с това течение, като от кафяво стана черно на цвят. Чета за някакви кисти,миома,полипи....възможно ли е да е нещо такова??? Няма как да е инфекция,защото микробиологията и урината излязоха чисти. Лекарката ми имаше съмнения за инфекция и затова ми ги предписа. Много се притеснявам и съм уплашена,дано всичко се оправи.....В такъв случай, след като кървенето продължава и имате притеснения, Ви съветваме да посетите друг акушер-гинеколог!Тинидазол може да причини като нежелана реакция кафеникаво вагинално течение, но е препоръчително да се изключат други причини. За съжаление по интернет няма как да идентифицираме причината.С уважение,Медицински екип на "Фрамар"

Статистика: Публикувано на от FramarLekari — 17 Апр 2019, 19:19

Близки по темата

най-новите

Източник:

От: 20:00 ч. на 17.04.2019 г.

В категория: Здраве

Регион: Национален

Прочитания: 2

ВАЖНИ

ИЗБРАНИ

ИНТЕРЕСНИ

 

© copyright ® 2019 iztochnik.com, собственост на insert.bg. Изработка на сайт от Valival