Представителите на клуба-домакин „Берое“ спечелиха 18 медала от 10-ото издание на международния турнир по борба „Динко Петров“ в старозагорската зала „Иван Вазов“. Надпреварата бе за момчета и момичета, кадети и кадетки в свободния и класическия стил и в нея се включиха 188 състезатели от 26 български клуба, както и борци от Гърция, Северна Македония и Турция. Старт на турнира даде зам.-кметът на общината Красимира Чахова. На откриването присъства и семейството на Динко Петров, който е бронзов медалист от Олимпиада и от СП. В класическия стил златни медали за „Берое“ завоюваха Рафет Рашид, който стана и най-резултатен шампион, Димитър Стефчев, на

Материалът Борците на „Берое“ спечелиха 18 медала от турнира „Динко Петров“ е публикуван за пръв път на Телевизия Стара Загора.

Тагове:    борците,    берое,    спечелиха,    медала,    турнира,    динко,    петров