Младежкият национален отбор на България изигра силни два мача по време на лагера си испанския курорт Марбея и въпреки че в първия загубиха с 0:1 от Северна Ирландия трикольорите оставиха добри впечатления с представянето си. Контролата с островитяните бе и дебют начело на тима на Александър Димитров. Единственото попадение отбеляза Шейн Лейвъри в 18-ата минута, но резултатът не отразява показаното на терена, тъй като българите изпуснаха половин дузина чисти положения. През втората част в игра за националите се появи старозагорецът Георги Русев, който през този сезон носи екипа на столичния „Септевмри“. Той започна като титуляр втората контрола срещу Финландия, в

Материалът Георги Русев игра в двете контроли на младежите срещу Сев. Ирландия и Финландия е публикуван за пръв път на Телевизия Стара Загора.