България се измъкна от загуба на старта след спорна дузпа, националите завършиха 1:1 с Черна гора на Националният отбор на България стартира с равенство 1:1 срещу Черна гора квалификационната кампания за Евро 2020. Стефан Мугоша беше точен в 50-ата минута. Тодор Неделев изравни от дузпа в 82-ата минута, която беше отсъдена за нарушение за Костов, което бе извън наказателното поле. През втората част Ивайло Чочев пък се контузи и линейка го откара веднага в болница. Около 7 000 фенове подкрепят "лъвовете" на стадион "Васил Левски". Първият опасен удар беше в 7-ата минута, когато Неделев стреля, но последва рикошет в защитник на черногорците,...