Левски победи ЦСКА с 1:0, не липсваха и ексцесии по време на мача и малко преди него Левски победи с 1:0 големия съперник ЦСКА в мач от 23-ия кръг на Първа лига, съобщава dnes.bg Вечното дерби на националния стадион не мина и без скандални съдийски отсъждания, които натежаха за крайния му изход. В заключителните минути на първото полувреме главният съдия Владимир Вълков пресилено изгони Едвин Джеси с директен червен картон, което се оказа решаващо. Часове преди началото на футболното дерби имаше и сблъсъци между фенове на ”Левски” и ЦСКА, уточнява FROGNEWS . Към 11:30 часа в неделя в полицията е бил получен сигнал за скандал, възникнал...

Тагове:    левски,    победи,    цска,    липсваха,    ексцесии,    време,    мача,    малко,    него