Берое - Левски 2:1 /репортаж/

Вижте най-интересното от дербито между Берое и Левски. Старозагорци спечелиха двубоя с 2:1, като Камбуров и Василев бяха точни за Берое, а за Левски точен беше Габриел Обертан. След отлична асистенция на Цонев, Камбуров откри резултата през първата част. В 77-ата минута на двубоя между Берое и Левски, Габриел Обертан изравни резултата. Той размина един от бранителите на домакините, освободи си място и простреля Душан Перниш. В 79-ата минута на срещата Берое отново взе аванс в резултата срещу Левски и поведе. Александър Василев вкара топката с тялото си, а вина за гола има и вратаря на гостите Полачек, като топката мина през тялото на вратаря.

Тагове:    берое,    левски,    репортаж