Задължително домашна храна. Не се сещам за оправдание на майка в майчинство да купува готова храна за децата си. Като се замислите, едно хранене на малките не е по-скъпо от 3-4 лева на ден, ако хапват качествени продукти, защото порциите им са много, много малки.

Статистика: Публикувано на от skyfly — 18 Апр 2017, 15:09

Близки по темата

най-новите

Източник:

От: 15:40 ч. на 18.04.2017 г.

В категория: Здраве

Регион: Национален

Прочитания: 92

ВАЖНИ

ИЗБРАНИ

ИНТЕРЕСНИ

 

© copyright ® 2025 iztochnik.com, собственост на insert.bg. Изработка на сайт от Valival