Да, реално не са много евтини, но можеш да си вземеш някое пакетче да си сготвиш и да си опиташ, примерно пакетчето е към 6-7 лева, което не е чак пъук непосилна сума,

Статистика: Публикувано на от fawla — 15 Апр 2016, 15:35

Близки по темата

най-новите

Източник:

От: 15:52 ч. на 15.04.2016 г.

В категория: Здраве

Регион: Национален

Прочитания: 42

ВАЖНИ

ИЗБРАНИ

ИНТЕРЕСНИ

 

© copyright ® 2025 iztochnik.com, собственост на insert.bg. Изработка на сайт от Valival