Марек Юнион Ивкони ще посрещне пред препълнена зала Добруджа 07, във втори мач от четвъртфиналните плейофи на мъжкото волейболно първенство. Срещата е с начален час- 18 ч.Шампионите изостават в резултата с 0:1, след като загубиха първия двубой в Добрич, с 3:2 гейма и 17:15 в тайбрека. Играе се до две победи от три мача. Ако шампионите от Дупница изравнят, решаващият мач ще бъде в Добрич следващата седмица.Любопитен факт е, че двама братя- Георги и Николай Манчеви разпределят играта на двата отбора. Кой, кого ще надхитри, треньорската битка е На...

Тагове:    марек,    юнион,    ивкони,    посреща,    добруджа,    опит,    защити,    титлата