Извинявай, но в кой 3-звезден хотел сменят всеки ден кърпите? Аз дори, когато ходя на море тук и ги сменят през 4-5 дни..
Иначе и аз много пъти съм попадала на някакви долнопробни хотели, но евтиното винаги е така. Един път в живота си бях в 4-звезден СПА хотел във Велинград 120 лв. нощувката
- еми тогава има качествено обслужване и удобства. На нас българите основният ни проблем е това, че искаме за 15-20 лв. на нощувка да сме едва ли не в 5-звезден хотел с перфектно обслужване..Еми няма как да стане. Като плащаме малко, се държат нагло и спим в мизерни стаи. Ако се бръкнем, тогава може да получим отношение. Тук в България е така. В чужбина не съм ходила и не знам как е.



Статистика: Публикувано на от rose_92 — 25 Фев 2016, 21:49
Близки по темата
най-новите- Сблъсък • Re: Съсипаха ми почивката framar.bg
- Сблъсък • Re: Съсипаха ми почивката framar.bg
Източник:
От: 21:30 ч. на 25.02.2016 г.
В категория: Здраве
Регион: Национален
Прочитания: 160
ТОП 5 НАЙ-ЧЕТЕНИ
за СедмицатаВАЖНИ
- Протестите продължават и днес dariknews.bg
- Преглед на регионалния печат на 25.02.2013 г. dariknews.bg
- Обрат! Сглобяват програмен кабинет при работещ парламент blitz.bg
ИЗБРАНИ
- В Пловдив майсторят мартеници в помощ на болни деца aspekti.info
- БИЖУТА OLIVER WEBER, модел OW8861 chasovnici.biz
- Куче в Аржентина Спаси новородено Бебе lapa.bg
- Hansel and Gretel Witch Hunters / Хензел и Гретел: Ловци на вещици (2013) websbg.net
- Как да отслабнем с 2-4 кг. за 3 дни? (три вида диети) zdravnitza.com
ИНТЕРЕСНИ
- Живота е в кутия в шоколадови бонбони така че да си избереш най сладкия бонбон.(п.ганчев) veliki-misli.info
- Ема Робъртс избрана за Лена в проекта Делириум series.twifun-bg.com
- Мускулни спазми в ранна детска възраст framar.bg