analizatorka написа:В различните хипермаркети има продукти, които държа на тях и ги купувам само от там. Лошото е, че трябва да обикалям един ден, за да си ги купя, да прелитам като пчела от единия маркет до другия :mrgreen:А защо не купуваш само от едно място, ако оризът на едното място е 3лв. кг а на другото 2,80, то със сигурност разликата я даваш в пътни. :mrgreen:

Статистика: Публикувано на от Ваня Стойчева — 16 Фев 2016, 10:59

Източник:

От: 10:30 ч. на 16.02.2016 г.

В категория: Здраве

Регион: Национален

Прочитания: 83

ВАЖНИ

ИЗБРАНИ

ИНТЕРЕСНИ

 

© copyright ® 2025 iztochnik.com, собственост на insert.bg. Изработка на сайт от Valival