"Дунав" загуби с 1:2 от носителя на Купата на България „Черно море” Варна в мача, който откри турнира „Балчик Къп” днес. Срещата се игра на стадиона в Балчик.Веселин Великов започна със състав Станислав Антонов, Марио Петков, Петър Патев, Михаил Милчев, Атанас Атанасов, Диян Димов, Ивайло Раденцов, Ангел Здравчев, Николай Колев, Бранимир Костадинов и Йордан Димитров.„Драконите” започнаха по-добре и логично откриха резултата. Още във втората минута Бранимир Костадинов откри резултата. В 13-ата минута обаче варненският тим изравни. Реферът отсъди...

Тагове:    дракони,    изпуснаха,    черно,    море,    старта,    балчик,    къп