Близки по темата
най-новите- Компютър HP EliteDesk 800 G1 Ultra Slim Desktop PC - Intel Quad Core i5-4570s 2.9GHz 8GB 128GB SSD multiseller.net
- Viglen Genie настолен компютър - Intel Core i5-2500 CPU @ 3.30GHz multiseller.net
- Dell Vostro 1510, лаптоп втора ръка, 15.4 FHD (1920x1200), T8300, 4GB, 250GB, Cam plasico.bg
- Двуядрен Lenovo ThinkPad X61s, Intel L7500 (1.60GHz) 2GB, 80GB plasico.bg