КАФЕТИН SC табл. 500 мг. * 10 CAFFETIN SC tabl. 500 mg. * 10 CAFFETIN sc/КАФЕТИНск 1. ТЪРГОВСКО ИМЕ НА ЛЕКАРСТВЕНИЯ ПРОДУКТ CAFFETINsc/КАФЕТИН 2. КОЛИЧЕСТВЕН И КАЧЕСТВЕН СЪСТАВ Всяка таблетка съдържа: Paracetamol 250 mg; Propyphenazone 210 mg; Caffeine 50 mg. Виж 6.1. за помощните вещества в състава
Близки по темата
най-новите- КАФЕТИН ФОРТЕ табл. * 10 framar.bg
- КАФЕТИН SC табл. 500 мг. * 10 framar.bg
- КАФЕТИН ФОРТЕ табл. * 12 framar.bg
- КАФЕТИН COLD табл. * 10 framar.bg
- КАФЕТИН ФОРТЕ табл. * 12 framar.bg
Източник:
От: 19:30 ч. на 24.06.2013 г.
В категория: Здраве
Регион: Национален
Прочитания: 202
ВАЖНИ
- Протестите продължават и днес dariknews.bg
- Преглед на регионалния печат на 25.02.2013 г. dariknews.bg
- Обрат! Сглобяват програмен кабинет при работещ парламент blitz.bg
ИЗБРАНИ
- В Пловдив майсторят мартеници в помощ на болни деца aspekti.info
- БИЖУТА OLIVER WEBER, модел OW8861 chasovnici.biz
- Куче в Аржентина Спаси новородено Бебе lapa.bg
- Hansel and Gretel Witch Hunters / Хензел и Гретел: Ловци на вещици (2013) websbg.net
- Как да отслабнем с 2-4 кг. за 3 дни? (три вида диети) zdravnitza.com
ИНТЕРЕСНИ
- Живота е в кутия в шоколадови бонбони така че да си избереш най сладкия бонбон.(п.ганчев) veliki-misli.info
- Ема Робъртс избрана за Лена в проекта Делириум series.twifun-bg.com
- Мускулни спазми в ранна детска възраст framar.bg