Интер понесе трета поредна домакинска загуба, а с това и сериозен удар по амбициите за място в тройката. „Нерадзурите“ бяха покосени на „Джузепе Меаца“ от Аталанта, с 3:4, в най-резултатния мач дотук от 31-я кръг на Серия А. Двата отбора изиграха невероятно второ полувреме, като всичко по-интересно се случи именно след почивката. След последния съдийски сигнал пък настана и истинско меле, като част от играчите потърсиха саморазправа помежду си, но това не помрачи радостта на Аталанта, който дори с трите точки си остава в средата на таблицата. И...

Тагове:    видео,    невероятен,    мач,    отказа,    интер,    тройката,    аталанта,    вкара,    милано