Нюкасъл победи Анжи Махачкала с 1:0 и се класира за четвъртфиналите на Лига Европа. Двата отбора не си вкараха гол в продължение на 180 редовни минути, първо в Русия, а тази вечер и на „Сейнт Джеймсис Парк“, и едва в последния миг, с последния удар, в добавените минути на 90-те на реванша, Папис Сисе донесе щастието за „свраките“. Двубоят в Северна Англия бе много напрегнат и равностоен, въпреки че гостите играха по-голяма част от второто полуреме с човек по-малко, след два бързи жълти картона за Мехди Карсела-Гонсалес, вторият в 55-та минута. ...

Тагове:    видео,    един,    последен,    миг,    минути,    гол,    прати,    нюкасъл,    напред