„Берое“ даде ясна заявка, че ще се бори за 4-тото място в Първа лига, след като разби „Славия“ като гост с 4:2 и вече е само на 3 точки от позицията, която е твърде вероятно да даде шанс за евроквота. Старозагорци играха силно във втори пореден мач и се справиха със сериозен противник, който дори все още е пред тях във временното подреждане. „Славия“ поведе с гол след рикошет на Галин Иванов в 9-ата минута, но само 4 по-късно Алиун Фол изравни след страхотно центриране на Стив Фуртадо. Фол изработи дузпа в 35-ата минута, която Мартин Камбуров реализира за 2:1,

Материалът „Берое“ помете „Славия“ и гледа към 4-тото място е публикуван за пръв път на tvstz.com.

Тагове:    берое,    помете,    славия,    гледа,    към,    тото,    място