Юношеският национален отбор на България до 19 г. започна с хубава победа подготвителния си лагер в Германия преди европейските квалификации през следващия месец.Момчетата на селекционера Ангел Стойков спечелиха с 2:0 контролата срещу връстниците си от Хановер и оставиха добри впечатления с представянето си.Българите бяха солидни в защита, като почти не допуснаха опасности пред вратаря Иван Дичевски, и разнообразни в атака.Владимир Николов от Септември и Филип Кръстев от Славия вкараха през първото полувреме.Юношите ни можеха да натрупат и по-солидна преднина преди почивката, след като пропуснаха още няколко чисти положения, а Емануел Мирчев от германския Хамбургер удари греда.В началото на втората